KONST / Litografier / Färglitografi 15143392
nr 1514 3392
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Stilleben. Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:01:03
6/1 12:24:38
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska